Порно скандал: Хрватска манекенка издрогирана со 3 момчиња – кој кого силувал? (+18 Фото)


Хрватска е потресена од скандалот околу порно снимката на која, покрај неколку мажи, „главна актерка“ е познатата водителка и манекенка Тина Катаниќ. На снимката се гледа дека е дезориентирана а очигледно и под дејство на наркотици,

Хрватските медиуми прво објавија дека девојката на снимката е сексуално злоставувана од тројцата мажи и дека откако сниката излезе во јавност таа веднаш пријавила во полиција.555f96dd-5348-472e-98a3-2d2db0094cfb-tina-katanic-foto-ps-1432317278-665047

– Се чувствувам понижено, обесправено. Поради околностите на целиот случај во кој многу работи се направени против моја волја, дадов исказ во загрепската полиција и правните институции работат на заштита на моите права. Побарав правна помош и во иднина моите интереси ќе ги застапува овластена адвокатска канцеларија – порачала Катаниќ.tina

Видеото наводно било снимено во еден стан во Загреб. На снимката се гледа како момчињата на девојката и нудат дрога, прашувајќи ја дали сака да „шмрка“. Од начинот на кој се обидуваат да зборуваат со неа, јасно се заклучува дека е во несвесна состојбаtina-katanic-foto-ps-

Сепак се јавија и момчињата од снимката. Се работи за млади, наводно неискусни деца кои тврдат дека манекенката ги намамила веројатно и издрогирала и дека на ништо не се сеќаваат. Бевме во клуб пиевме и ни пријде дотогаш за нас непозната девојка која отворено флертуваше со нас. Потоа не почасти шампањ, за кој се сомневаме дека во него ни подметнала нешто и не покани во станот. Потоа на ништо не се сеќавам, кога се разбудивме неа ја немаше, тврди еден од снимените.

Тој наводно случајот исто така го пријавил во полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1