Потрага по две девојчиња од Скопје – на возраст од 13 и 17 години


Социјален работник во Домот „25 ти Мај“, вчера во полициската станица во Чаир пријавил дека во петокот од домот во непознат правец се одалечиле две нивни штитенички на возраст од 17 и 13 години.

МВР соопшти дека се превземаат мерки за пронаоѓање на исчезнатите девојчиња.Missing-Person isceznata

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1