ПОЗИРАА ФАТЕНИ ЗА РАКА: Цеца за првпат го покажа помладото момче! (ФОТО)


Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ врската со манекенот Александар Јововиќ ја започна уште минатата година, но со месеци ја криеја и од јавноста и од најблиските.

Сега за првпат се појавија заедно во јавност и тоа на насловна страна на српскиот магазин Стори.

Се држат за раце и сјаат!Screenshot_294

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1