ВИДЕО: Срби нападнаа таксист, неговите колеги жестоко возвратија


Група од околу 15 такси возачи претепале неколку лица на возраст околу 30 години во центарот на престолнината на Србија.belgrad-nasilnici-640x364

Според неофицијални информации еден од такси возачите бил нападнат со метални шипки по што тој го притиснал СОС копчето во својот автомобил. Наскоро, на местото на злосторот се појавиле неговите колеги кои решиле да им возвратат на напаѓачите.

Најдебелиот крај го извлекол 31 годишниот маж кој таксистите буквално го претепале.

Српски Курир ја објави шестминутната снимка од тепачката на такси возачите и непознатите мажи во центарот на Белград.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1