Познат српски политичар фатен во оргии со елитни проститутки


Истрагата за елитната проституција во Србија, кој разоткри одредени јавни личности, ги одведе полицајците и до еден добро познат српски политичар од помладата генерација, дознава ексклузивно српски Курир од извори во српското МВР.

orgii500

Тој, како што објаснува изворот, со сопругата редовно посетувал свингерски клубови во Белград, каде учестувал во сексуални игри со други парови, како и со елитни проститутки.

Името на политичарот не се открива, но редакцијата на српски Курир поседува компромитирачки видео материјал.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1