Позната актерка: За да добијам Оскар ме тераа на перверзии


Славната актерка ја отворила душата за списанието „Вариети“, и раскажала дека за време на снимањето на филмот „Kiss the Girls“ во 1996. година, тој успешен директор често ја канел да му се приклучи на вечера во неговата хотелска соба.

Тој тогаш ѝ ветил дека ќе добие номинација за Оскар, доколку го гледа како се тушира.ajude

Ешли тогаш имала само 28 години, и вели дека било потребно многу време пред да сфати што навистина се случило. Во разговор со други актери, увидела дека не е единствената која минала низ таков вид на сексуално злоупотребување од страна на тој човек.

Многу години подоцна, го сретнала на една забава, каде седел на столот наспроти неа.

– Сакав на глас пред сите да раскажам за неговите перверзни понуди. Ме погледна и се обиде да ме замолчи.

Не бев веќе таа наивна девојка која не сфаќа што се случува. Сакав да го посрамотам, а тој рече: „Мислам дека оној наш договор повеќе не важи“ – рекла актерката.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1