Прекрасни фотографии од свадбата на Ламбе


Прекрасни фотографии од венчавката и свадбата на македонскиот пејач Ламбе Алабаковски. Венчавката се случи кон крајот на Јуни во манастирот Св. Јован Бигорски

Фото- ЗаСе

88e713ab287b34d4d7bdcdafc83a3ebb

 

0877c3da723cf951a70d32436bef8549

22

2222

90ab5012a16c6512ad0ef2a0ded20ede

ab24bc3b34067e7228c6bf9860744626

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1