Претепани малолетници во автобус на ЈСП


Тројца малолетници вчера биле претепани во автобус на ЈСП.

Инцидентот се случил околу 12:20 часот на улицата „Антон Попов“, во скопската населба Ченто, во автобус со број 65, кога повеќе непознати лица нападнале тројца малолетници на возраст од 16 и 17 години.

Се работи на целосно расчистување на случајот.jsp avtobus nokj mk2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1