Прилепчани во шок: Купиле гарнитура, а внатре имало змија (ФОТО)


Прилепска фамилија во шок откако нарачале гарнитура од салон за мебел во Прилеп каде што првиот пат гарнитурата половина била погрешна боја, каде веднаш ги замолиле да им ја вратат и да добијат онаква каква што нарачале, пишува порталот Шеталиштеgarnitura-zmija-640x461

Гарнитурата веднаш била исплатена од страна на прилепчанецот, а потоа на 12-ти ноември добиле онаква каква што нарачале.

По извесно време почнало нешто да им шушти, но не биле сигурни за што станува збор, а потоа почнала да се шири и непријатна миризба во дневната соба.

Прилепчанецот со ноже отворил дел од страната не знаејќи дека всушност во гарнитурата се крие змија – смог.

Целиот текст и повеќе фотографии, погледнете на Шеталиште

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1