Принцезата Шарлот го бакнува својот мал брат- кралското семејство објави први фотографии од принцот Луис


На роденденот на принцезата Шарлот, а 2 мај, кога таа наполни три години, направени се две нови фотографии од официјалниот фотограф на Кенсингтон.

Едноставно неодоливи се принцезата Шарлот го бакнува својот мал брат.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1