Пронајден леш кај Катланово


Додека се движел по неговите ловџиски кучиња на 05.09.2014 година во 18.40 часот М.С.(1981) од село Петровец-Скопје пронашол леш во село Блаце-Катланово.policija-skopje1-540x320

 

Смртта е констатирана од страна на лекар.

Увид на лице место извршила увидна екипа од СВР-Скопје, а по наредба на јавен обвинител а лешот е предаден за обдукција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1