Пронајден паричник со 24.000 денари – се бара сопственикот


На социјалните мрежи се бара сопственикот на паричник кој е пронајден во Тетово. Во паричникот има 24.000 денари и сите лични документи на сопственикот.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1