Првата насловна на ѕвездата во пелени: Тамара и Хана позираат прегрнати (ФОТО)


По нецели три месеци Тамара реши да ни ја покаже Хана. И тоа директно на насловна страница, како што ѝ доликува на ѕвездата во пелени.13707697_1312469105430250_3094272995978602628_n

Досега Тамара и Мачка не се осмелуваа да ѝ го покажат ликот, бидејќи сметаа дека е прерано, а и постојат бабини деветини за разнни бакузи и малери, па не сакаа да си прават шубе.

Сега, кога девојката пркна, Тамара гордо позира со неа во прегратка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1