Пуштил порно филм, ја видел сопругата во „акција“, па се онесвестил!


Извесен Рамадан од Египет, собрал храброст прв пат да погледне еден порно филм и доживеал вистински шок.

pornografija-2Тој, откако отишол до еден интернет клуб, пуштил филм за возрасни и бил запрепастен. Во филмот со ознака XXX ја видел својата сопствена жена во ‘акција’.

-Прв пат пуштив да гледам порно филм и најдов дури 11 филмови кои ги снимила мојата сопруга со својот љубовник, признал несреќниот човек во изјавите за локалните весници.

Рамадан се онесвестил во интернет клубот, а откако се освестил, со трчање стигнал до дома. Меѓутоа, неговата сопруга одлучно тврдела дека не е таа на снимката и презела контра напад, обвинувајќи го Рамадан за гледањето на такви филмови.

Меѓутоа, по жестоката расправа, сопругата сепак признала и додала дека никогаш во бракот кој траел 16 години не го сакала својот сопруг, кому му родила четири деца. Му нашла замерка и дека е стар и дека младиот љубовник одлично и одговарал.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1