“Рацете му беа модри од силните удари, на Жаклина буквално и пукнале органите”


Стеван Којиќ, 29-годишното момче од Јагодина кое брутално ја претепа 26-годишната сопруга Жаклина, ја прати во смрт поради љубомора.Screenshot_80

Според најновите податоци до кои дојде српскиот Курир, Стеван ја тепал Жаклина откако таа гостувала во емисија заедно со поранешното момче. Тој се разбеснил и насилно ја удирал, по што несреќната девојка починала од пукање на внатрешните органи.

Љубоморниот Србин дошол пијан од град, па започнал жестока расправија која имала фатален крај. Ја удирал по главата со тап предмет, а потоа откако паднала на подот, почнал да ја шутира и удира по целото тело. Рацете му биле модри од што ја тепал сопругата, вели извор.

Тој веднаш го признал делото и навел дека се кае, но го направил во афект бидејќи бил премногу љубоморен.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1