Ѝ рекол дека авионот ќе се сруши, а потоа ја запроси


Ентони Бордингнон одлучил својата девојка да ја запроси на необичен начин.

Ја повикал на возење со авион кој тој го управувал, а потоа, за време на летот и рекол дека нешто е расипано и оти има технички проблеми. За таа цел и дал листа со совети против паника.

-Не примам никакви информации за контролата, можеби ќе мораме принудно да слетаме, рече Ентони.

На листовите хартија кои неговата девојка ги држеше пишуваше: „Овде е вереничкиот прстен. Почнете со процесот на негово „активирање“ и внимавајте на следните упатства“. Во продолжение таа го прочита и најважното прашање, а кога сфатила за што се работи, почнала да плаче.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1