Родители внимавајте што ви гледаат децата – Ја силувал 4 год сестричка откако гледал порно-филмови


Британски тинејџер кој има 17 години,сексуално ја злоставил својата четири годишна сестра во нивниот дом во Ливерпул.

boyripsisТинејџерот кој ја чувал сестрата додека мајката била на работа, пред да го направи страшниот злочин гледал порнографски материјали на интернет.

Сексуалниот злочин е откриен откако девојчето и раскажало на мајката што се случило. Мајката ја известила полицијата која пак го уапсила малолетникот кој во полицијата го признал делото и изјавил дека тоа свесно го направил.

Тинејџерот е обвинет за силување по уште пет точки и бидејќи до крајот на судењето наполнил 18 години осуден е на 3 ипол години.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1