Ртањ во Србија навистина е место на вонземјаните – Фотограф сликал НЛО над планината


Фотограф од Зајачар , Зоран Зетовиќ- Зета со својот фотоапарат забележал необичена глетка на ноќното небо над Србија – мистериозна светлина што лебдела над Ртaњ, една од најпознатите мистични српски планини за која се верува дека се кријат древни пирамиди.

nlo srbijaИзгледа глупаво но јас во 22ч и 48 минути забележав НЛО над небото на Србија . На фотографијата јасно се гледа она што беше на небото вчера.

Зоран на својот Фејсбук профил објави дека моментално бара доброволец со кого ќе може да оди и да истражува што е тоа што се појавува на исто место во исто време веќе 2 дена по ред.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1