Русин нападна карпа на Хвар – и се качи со јахта


Оваа фотографија не е шега. Навистина руски турист со својата јахта некако успеал да се качи на карпата на Хвар.

Русинот имал два промили алкохол во крвта, налетал на карпата. Медиумите низ шега известуваат дека настрадал бродот а карпата минала со помали гребнатинки.

Tags: , , , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1