Сакала да личи на Цеца ама малку ја утнала работата Видео/Фото


Оваа девојка е нова естрадна појава – има шокантен и смел изглед. Подготвува албум и се вика Ивана СИРЕНА.

За себе вели дека направила неколку пластични операции да би личела на својот идол Цеца Ражнатовиќ.

Сепак изгледа некаде се згрешила работата па оваа девојка изгледа пластично, неприродно и малце ,,фрики,,

Share Button

Tags: , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1