Tag Archives: sirena

Си се нашол себе: Ќе бил машка сирена (Видео/Фото)

Ерик Дукарм (22) е пливач кој место гаќички за капење носи „опашка“ на сирена. Тој е првата „машка“ сирена Во интервју за медиумите тој вели дека „јаде, спие и диши како сирена“. Се обидува да ги имитира секогаш кога ќе се најде во вода. Љубовта кон сирените кај него се родила како дете, кога дедо […]

______________________________________________________________________________________________________

Видео: Него не му треба аларм! Секој би избегал кога би чул ваква сирена!

Сигурни сме дека со помош на оваа необична умешност ќе ги натера крадците да се разбегаат, како и сите останати квартовски гангстери кога би го слушнале овој звук.

______________________________________________________________________________________________________

Сакала да личи на Цеца ама малку ја утнала работата Видео/Фото

Оваа девојка е нова естрадна појава – има шокантен и смел изглед. Подготвува албум и се вика Ивана СИРЕНА.

______________________________________________________________________________________________________

UA-33057274-1