Видео: Него не му треба аларм! Секој би избегал кога би чул ваква сирена!


Сигурни сме дека со помош на оваа необична умешност ќе ги натера крадците да се разбегаат, како и сите останати квартовски гангстери кога би го слушнале овој звук. Добар е нема што.

Share Button

Tags: , ,

Александар Петрески

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1