Сакате секс за една вечер? Зачленете се на новата друштвена мрежа


Би сакале секс без обврски, но не знаете каде би можело да се пронајдете вистинскиот партнер/ка? Тогаш вие сте на вистинското место. Ви ја претставуваме веб страницата „LoveRoom“.

loveroom1-e11c3a96Дали сте заинтересирани да доживеете дива афера со комплетен странец која нема да биде ништо повеќе од секс за една вечер? Многумина го посакуваат тоа, па така сега постои потполно бесплатна друштвена мрежа чија намена е пронаоѓање на идеални слободни партнери со кои своите жешки фантазии ќе ги спроведете на дело!

Станува збор за „LoveRoom“ (Љубовна соба), новата веб страница специјализирана за оваа проблематика, која ви нуди да изберете партнер/ка со кој ќе ја поминете ноќта според заедничките интереси и врз основа на поставените фотографии. Исто така, ако се наоѓате во непознат град, а ви недостасуваат нежни прегратки и малку тркалање по креветот, ова е идеалната стартна точка за да не останете осамени.

Сепак, креаторите на оваа друштвена мрежа препорачуваат потенцијалната секс-шема најпрво добро да ја запознаете во виртуелниот свет, а потоа заедно да се фрлите на „работа“.

loveroom2Во описот на оваа веб страница пишува:

„Запознајте странци кои нудат или бараат „соба“. Одговорете со „да“ или „не“ на неколку прашања за себе и за она што ве интересира, а потоа фрлете се на пребарување. Можеби ќе наидете на идеална секс-шема, на некоја личност на која би ѝ издале стан, соба или душек, а можеби и на некоја личност која ќе биде вашата сродна душа. Никогаш не се знае“.

Страницата за сега сè уште се наоѓа во почетна фаза на изработка, но секој кој е заинтересиран  да ја испроба е добредојден. Како што се очекува, финалната верзија заедно со апликацијата за смартфоните би требало да го дочека светлото на денот за неколку месеци. Во моментов има 700 пријавени членови, а наскоро се очекува вистинска инвазија.

 

//Портал

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1