Самоубиство во Кисела Вода – Жена скокнала од зграда


Policijski-uviđajЗасега непозната жена се фрлила од покрив на кула во скопската населба Кисела Вода. Како што инфромира полицијата, самоубиството се случило пред нешето повеќе од половина час на улицата Доситеј Обрадовиќ.

Засега нема информации за идентитетот на жената која починала на лице место, ниту пак за околностите во кои се случило самоубиството. Полициски екипи се на терен ивршат увид.

Прес 24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1