Самоубиство во Охрид, маж скокна од тераса


Како што информира полицијата, со скокање од тераса од сопствениот дом самоубиство извршил Ване К. (54).

Увид на местото на настанот извршил ЈО и увидна екипа на полициската станица-Охрид, а по наредба на Јавен Обвинител телото на починатиот е дадено за обдукција.lenta policija telo

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1