Се е ОК: Неродено бебе стана хит на интернет – еве зошто (Фото)


За време на контрола во 18.недела од бременоста, една жена не можела да поверува на своите очи кога го видела бебето на ултразвук. Момчето го држело палецот нагоре, како да и кажувана мајка си дека се е во ред и дека не треба да се грижи.

Откако таткото на бебето ја објави фотографијата на “Redit”, таа го обиколи целиот интернет.

bebe500

„Ова дете е толку кул, а се уште не е родено”, напишал еден корисник на интернет, додека други коментираат дека момчето сигурно ќе биде политичар или рок-ѕвезда.

Оние кои ја виделе сликата од ултразвукот, исто така, забележале дека ова бебе не е само. Мајката потврдила дека чека близнаци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1