Се јави исчезнатата скопјанка која ја бараше мажот – не ме барајте, добро сум


Сопругата која еден скопјанец денеска ја пријави како исчезната попладнево се јавила во редакцијата на ТВ Сител за да ја информира јавноста дека е на безбедно и дека се чувствува добро.

Screenshot_42

 

Таа рекла дека нема потреба од паника и дека лично ќе се јави во полициската станица за да им ја објасни на полицајците целата ситуација во која се нашла, јави националната телевизија во своите вести во 16 часот.

Претходно, скопјанец преку медиуми ја бараше својата жена тврдејќи дека таа исчезнала и дека од 11 септември и се губи секаков траг.

Жената не објаснила од кои причини се решила да го напушти домот и сопругот со кого е во брак 8 години.

Тука погледнете го видеото во кое скопјанецот ја бара својата сопруга

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1