Се огласи Бетмен: Никогаш Северна, секогаш Македонија


Богдан Илиевски или познат како Бетмен Велит, се огласи на Фејсбук по изгласувањето на промената на името, па со слика од пасошот напиша Никогаш Северна секогаш Македонија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1