Се омажи Сузана Манчиќ


По 18 години врска, познатата водителка, Сузана Манчиќ денеска во црква на островот Пилион се заколна на вечна љубов со својот долгогодишен вереник, Гркот Симеон Оцомокос, пишува Блиц.рс.

„Ја предадовме мајката“, напишаа нејзините ќерки на Инстаграм, споделувајќи фотографија со невестата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1