Се продаваат гаќите на Eлвис Присли – носени и неиспрани!


Елвис овие гаќи ги носеше под неговиот култен бел комбинизон на настап во далечната 1977 година.

Share Button

Tags: , , ,

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1