Се сеќавате на Сабрина и песната Boys, Boys, Boys – еве како изгледа денес (Фото)


Сите кои имаат повеќе од 30 години, сигурно се сеќаваат на оваа пејачка и нејзините “скокачки“ гради кои во тоа време беа ретки и направија бум на телевизија. Сабрина и хит песната Boys, Boys, Boys, сите го гледаа со внимание…

И денеска 26 години подоцна, таа е секс бомба. Има 46 години и многумина се сложуваат дека изгледа многу подобро од далечната 1988, кога разголената црнка го полуде Балканот.

Дека годините не и можат ништо покажуваат фотографиите кои Сабрина ги објавува на социјалните мрежи.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1