Видео: Како изгледа тетовирањето под микроскоп – еве зошто и колку боли


Тетоважите стануваат се’ поомилени кај младите, но тие навистина се болни, а еве и зошто тоа е така.

На ова видео може да видите како изгледа тетовирањето одблиску и со забавена снимка.tetoviranje

Неколку игли одеднаш ја боцкаат кожата, а тоа сериозно знае да боли.

Тетовирањето е уметност која освен задоволство, предизвикува и болка, но тоа не ги спречува љубителите на тетоважите да го украсат своето тело.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1