Се убила сопругата на италијанскиот дипломат во центарот на Белград


Policijski-uvidjaj-2Жената на италијанскиот дипломат во Амбасадата на Италија во Србија скокнала од петиот кат на зградата на Улицата Кнез Милош 95а.

Истражниот судија на повисокиот суд во Белград излегол на увид, а на лице места на оваа трагична несреќа стигнаа челниците на Италијанската амбасада. Полициската истрага е во тек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1