Се вљубила во него, а тој криел тајна – сепак останала со него (Фото)


Љубовната приказна на  Кијеран Молони и Шарлот Ури е различна од оние кои сме навикнати да ги слушаме. Иако на орв поглед се изгледа нормално, Кијеран имал голема тајна.

Можете да замислите колку била шокирана која Кијеран еден ден и рекол: „Драга, имам нешто да ти кажам“, а потоа признал дека пред седум години го променил полот, и и покажал слики од детствто: „Шарлот јас сум роден како девојче, по име Кјара“!

sarlot-kijiran

„Никогаш не би погодила што има да ми каже. Бев изненадена, бидејќи е толку мажествен и секси, а го сакам таков каков што е и никогаш не би го менувала. Биологијата не е важна, тој е мојот најдобар пријател, а и многу е мажествен и има прекрасно тело“, вели Шарлот.

 

Шарлот успеала да се справи со шокот, дури и повеќе од тоа – таа и тој сега планираат да се венчаат и да направат бебе- користејќи ја спермата на најдобриот пријател на Кијеран.od-zensko-vo-masko

„Кога ја запознав Шарлот, ме воодушеви нејзината убавина, па се плашев да и ја кажам својата тајна. Требаше да помине некое време, да стекне доверба во мене, а потоа и признав се. Другите девојки ме остава што ќе ја дознаеа мојата тајна, но Шарлот е поинаква. Таа е неверојатна“, вели Кијеран, кој одлучил да го промени полот на 24 години, бидејќи ја изгубил/а невиноста со момче, и почувствувал дека тоа што го сторил е „погрешно“.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1