Секс на преполна плажа во Мајорка


Британска двојка е уловена како има секс на плажа во Мајорка.

Двојката без да се крие водела љубов на плажата цели 40 минути.

Не е познато дали против нив била покрената прекршочна постапка за недолично однесување на јавно место.

Screenshot_37

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1