Секс тројка во белата куќа – се продава порнич на Мерлин Монро и браќата Кенеди


Порно-филм во кој главни актери се актерката Мерилин Монро, некогашниот претседател на САД, Џон Кенеди и неговиот брат, Роберт, утре ќе биде ставен на аукција, објави Радар онлајн.

kenedi-merilin-monro-foto-rojters-kurir-arhiva-1393757304-454365Порно-филмчето е чувано во тајност поради почит кон поранешниот сопруг на Мерилин Монро, бејзбол-легендата Џо Ди Маџо. “Филмот е автентичен.

Го чувам веќе со години и не го објавував поради почит кон Ди Маџо”” изјавил телохранителот Вилијам Каслбери за Радар онлајн. “Но, сега очајно ми се потребни пари”, додава тој. Филмот заедно со некои други дребулии кои ги поседува поранешниот телохранител ќе бидат продадени на аукцијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1