Сериски убиец на делфини се појавил во САД (Видео)


Dolphin-faceОсакатените тела на цицачи се појавиле на бреговите на три држави, нешто што претставувало шок за тамошните жители.

Американските официјални лица нема да се штедат во потрагата да ги фатат оние кои се одговорни за низата убиства на делфини.
Бесмислените напади врз заштитените цицачи и хорор сликите кои што се појавија по бреговите, ги шокираа тамошните локални заедници.

Share Button
Љубиша Владимиров

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1