Северина ја напушта куќата на Кеба


Брачниот пар Северина и Игор Којиќ го напуштаат домот на Кеба и според сознанијата на порталот Пинк.рс, младиот пар Којиќ планира да изнајми стан во Белград.severina-vuckovic-igor-kojic-foto-aleksandar-jovanovic-damir-dervisagic-1448412315-791107-24571

Брачниот пар се решил на овој чекор со оглед на тоа дека животот на релација Белград – Загреб не им одговара, па поголем дел од времето го поминуваат во Белград.

– Кога се во Белград Северина и Игор престојуваат кај Кеба на Бежаниска коса. Таму им е убаво, но сепак интимата им е неопходна- рекол изворот на Пинк.рс.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1