Северина пак на јахта


Северина се пофали со фотографии од одморот, а моментно се наоѓа на јахта. Оваа фотографија многумина ги потсети на приватниот видео-клип на кој Северина има секс со познат хрватски бизнисмен. Видеото беше направено на јахта!

seve-610x396Поради ова скандалозно видео, беше е и обвинета од нејзиниот поранеше партнер татко на нивното дете, во кое тој вели дека Северина треба да најде начин како ќе му објасни на синот за тоа видео.

Пејачката реши да се одмори на крајот на летото, период кој според нејзе е идеално време за одмор.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1