Шеговити СМС пораки за Божиќ (Фото)


Како православните си честитаат Божиќ преку смс – некои се во форма на песнички, некои шеговити. Ова се дел од смс пораките кои се испраќаат за Божиќ – овие смс пораки или нивни верзии се препраќаат и меѓу Македонците и Србите.

Bozicne-poruke

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1