Доживеала оргазам и не можела да го сопре – завршила на Ургентен (ВИДЕО)


Двојка од Сиетл секако ќе ја памети вечерта кога таа доживеала три часовен оргазам, а тој толку се испаничил што морал да ја однесе девојката во болница.

fh7df9gjdf97gДвојката имала секс при што Лиз доживеала оргазам, а Ерик станал од креветот.Но Лиз и натаму ја тресел оргазмот што дури почнала да паничи од бранот задоволство.Почнала да скока горе-долу, се напила вино, пробала се за да го смири оргазмот и да го врати својот организам во нормала.

Пред да достигне до вториот час, тие пристигнале во болница, каде медицинскиот персонал сметал дека има трудови болки.
Оргазмот траел повеќе од три часа пред да се смири.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1