Шеќеринска: Имаме бомба-документи за државниот врв


sekjerinskaИнтервју со Радмила Шеќеринска, заменик-претседателка на СДСМ- за новите изборни листи, за мотивите да воведат смена на генерации во партијата, за нападите на ВМРО-ДПМНЕ кон неа но и кој им ги дава документите за имотната состојба на државниот врв?

NovaTv

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1