Шофери, чувари, приватен авион – еве како живее новата снаа на Цеца (Видео)


Аника Џурашковиќ живее во куќа од 1.000 метри квадратни во Белград и според неофицијалните информации, секогаш ја чека шофер доколку ѝ притреба како и приватен авион.

ceca veljko
Аника Џурашковиќ е ќерка на бизнисменката Мила Џурашковиќ, која како што се зборува веќе месец дена била во врска со Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца Ражнатовиќ, кој живее во стилот на холивудските ѕвезди, во луксузна вила од 1.000 метри квадратни.

Во раскошната куќа во Белград, во која има сè, од скапоцен мебел и мермер до внатрешен базен и џакузи во дневната соба, Аника живее со семејството, а според неофицијални извори на неа секогаш ѝ стојат на располагање масери, фризери, шофер, послуга и секако, обезбедување.

Ако ѝ притреба нешто ја чека и приватен авион.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1