Шок: Духот на свекрвата се појавил на ултразвук на бремената мајка (Фото)


Старицата починала пред 4 месеци а сега дошла да им јави дека го чува внукот и семејството.

Бразилката Pamela de Souz била шокирана кога на ултразвукот во 10 недела од бременоста го здогледала ликот на починатата свекрва. И нејзиниот сопруг Марчело веднаш го препознале ликот на починатата кој се појавил на горниот лев агол од екранот.

” Го забележав ликот, но ништо не реков, но сигурна сум 100 насто дека е тоа она,, изјавила Памела.

,,Штом ја здогледав сликата од ултразвукот, знаев дека тоа е мојата мајка, нејзиното лице, се врати да не чува, да го чува внукот,, рекол Марчело.

Старицата починала пред 4 месеци.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1