ШОК ВО ГОЛЕМИОТ БРАТ: Ја касна пчела и доби напад – за малку ќе умреше пред камерите (ВИДЕО)


Гледачите на „Големиот брат“ беа шокирани кога во директен пренос гледаа како манекенката се бори за живот откако падна во анафилактички шок по каснувањето на пчела!jen500

Несреќната Џенис Дикинсон во британсаката верзија на шоуто „Големиот брат“ едвај преживеа откако ја покажа раката за која е касната и побара инјекција епинефрин. Неколку секунди подоцна падна на подот тресејќи се, а продукцијата доби жестоки критики што сето ова го прикажа во живо.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1