Шокантна исповед: ги сечев вените поради женетиот Ози Озборн


Шенон Озборн по 34 години прозборе за својата љубов кон музичарот Ози Озборн и открила шокантни детали кои ни нивните деца не ги знаеле.

– За ова никогаш порано не зворував, дури ниту нашите деца не знаат за тоа. Ја криев вистината бидејќи ми беше срам од својата лудост. Ги сечев вените за да му покажам колку го обожавам и дека сум поготвена да го дадам и животот за да бидам со него. Бев многу млада, имав 27 години и тоа беше една голема лудост. Со тек на годините ја научив таа лекција – ја започнала својата исповед Шенон во една телевизиска емисија.515055_seron-ozborn-print-skrin-cbs-the-talk_f

Таа објаснила дека љубовта која ја чувствувала кон Ози била толку силна што ги сечела и своите вени.

– Ози во тоа време беше оженет и имаше две деца, а јас бев млада, слободна и дива. Многу пиевме заедно. Еднаш во четири часот наутро ме праша: „Колку ти навистина ме сакаш? Јас не знам дали оваа врска ќе трае!“, и тогаш земав нож и му покажав – раскажула Шенон.Ozzy And Sharon Osbourne Photocall

Потоа во емисијата таа ги покажала лузните од расекотините на рацете кои и денес ги има кога го зела ножот од кујната и почнала со него да влече линии и да се сече. кога сфатила дека тече многу крв и дека сситуацијата е веќе сериозна, сфатила дека мора да повика итна помош.

Во својата исповед им упатила апел на сите оние кои сакаат себе да се повредат за да докажат љубов некому, тоа да не го прават. Лузните остануваат со години, а постојано потсетуваат на моментите на лудост и срам.article-2436942-185B371100000578-371_634x799

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1