Шокантна исповед на Лепа Лукиќ : Сакав да се обесам во штала


Српската пејачка Лепа Лукиќ (75) два месеци престојуваат во реалното шоу „Парови“ и во таа прилика неколку пати ја отворила својата душа пред камерите.

Откако раскажала која е целта  на нејзиното влегување во ваква тв-програма, пејачката уште еднаш ја шокираше јавноста.

lepa.jpg500

Лепа Лукиќ,се присетила на своите тинејџерски години и моментот кога сакала да се обеси поради љубов.

– Тој беше од богато семејство, а моето семејство беше сиромашно. Мојата мајка ми ја забрануваше таа љубов, и не ми дозволуваше да се гледам со тоа момче. Тогаш имав 16 години и криејќи се гледав со тоа момче. Еден ден плачев и и реков на својата мајка дека ќе се обесам во шталата поради несреќната љубов – изјавила Лукиќ.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1