Шокантна снимка: Џиновски пајак уби глушец и го влече по фрижидерот


Што се однесува до животинскиот свет Австралија е чудо од континент.untitled_1000x0-83833

Последниот настан во збирката видео клипови од Австралија е џиновскиот пајак наречен „Херми“.

Пајакот прво уловил, па убил голем глушец и почнал да го носи по фрижидерот.


-Дојдов кај соседите, а таму пајак се обиде да изеде глушец, напиша Џејсон Вормал кој го сними ова видео.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1