Шокантно: Родителите го заврзале едномесечното бебе за воланот


Маж и жена од Тајван го врзале својот едномесечен син за воланот на автомобилот. Додека таткотo го вртел воланот, сопругата го снимала. Шокантната видео снимка била снимена кога брачната двојка запрела на една бензинска пумпа, а социјалната служба на Тајван соопштила дека нема да реагира во овој случај.hhhh(2)

Видеото на Јутјуб го објавила мајката Џиа Лунг (34). Откако почнале да пристигнуваат остри критики за видеото, таа го избришала .

– Не знам зошто сите се жалат, па во тоа време не бевме на главна улица туку на бензинска пумпа – напишала Лунг.

Социјалната служба на Тајланд нема да реагира на шокантното однесување на Џиа и нејзиниот сопруг Лиао (39).

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1