ШОКАНТНО ВИДЕО: Пронајдена змија долга 20 метри – тешка 160 килограми


zmija-1388401428-420169Најдолгата змија на светот наводно е фатена во Мексико, а е долга 20 метри и тешка околу 160 килограми.

На интернет веќе неколку дена се шири непотврдено видео од како што се вели најдолгата змија на светот. Дали навистина е најдолгата, останува да видиме, но очигледно е дека ова е една неверојатна глетка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1